Závlaha

 

·         Ak chcete mať záhradu v kondícií po celý rok je voľba závlahového systému nevyhnutnosťou. Nespornými výhodami závlahových systémov je úspora vody, úspora Vášho času, zalievanie  pre rastlinu v potrebnú dobu.

·         Závlahy TORO sú profesionálne závlahové systémy, ktoré paradoxne naša realizačná spoločnosť ponúka v cene bežných závlahových systémov, ktoré je možné vidieť v obchodných stánkoch. Už od roku 1914 americká spoločnosť the Toro Company vyvíja a zdokonaľuje zariadenia, ktoré pomáhajú udržiavať a šetriť životné prostredie. Súčasťou týchto systémov sú aj zavlažovacie systémy, ktoré Vám umožňujú dodať Vašim rastlinám vodu v správnom množstve, kvalite a v správnom čase. Spoločnosť the Toro Company zavlažuje väčšinu golfových trávnikov v Spojených štátoch, vlastní viac ako 200 patentov zavlažovacej techniky.

·         Je len samozrejmosťou, že návrh Vám spracujeme bez poplatku, pričom celý návrh budeme s Vami konzultovať. Naša realizačná spoločnosť Vám Vami schválený návrh (návrh musí zohľadňovať technické parametre používaných komponentov) precízne realizuje. O našej kvalite svedčí záruka, ktorá je u niektorých komponentov vyššej kategórie až 5 rokov. Samozrejmosťou je zaškolenie, bezplatný servis počas doby záruky, pozáručný servis a odborne poradenstvo.

·         Úspora vody, prispôsobenie závlahy potrebám rastliny –viete aký je vhodný čas pre zalievanie rastlín. Závlahový systém TORO Vám naši odborne vyškolení zamestnanci nastavia tak, že využívanie fungicídov vo Vašej záhrade proti plesniam a hubovým ochoreniam budú minulosťou. Úspora Vášho času – systém je skrytý a odoberá Vám starosti o a prácu so zavlažovaním. Koľkí z vás s nie veľmi dobrou náladou zalievali rastliny, behali s hadicou, pričom sused popíjal kávičku a závlaha pracovala za neho. Viete koľko vody ste použili pri ručnom zalievaní? Závlahový systém TORO Vám umožní kontrolovať množstvo použitej vody. 
Jednoduché prispôsobenie potrebám rastliny – každá riadiaca jednotka ponúka možnosť nastavenia doby, frekvencie a dĺžky závlahy - efektívne úsporné zavlažovanie.

Pozrite si nás aj na facebooku.

Fotogaléria: závlahy TORO

<< 1 | 2 | 3